Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Żaluzje

Proponujemy Państwu bogatą ofertę osłon okiennych, których podstawowym zadaniem jest dostarczenie wnętrzu budynku odpowiedniej ilości światła słonecznego. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć oczywiście praktycznych produktów jakimi są dobrze wszystkim znane żaluzje. Warszawska firma Plastpol dzięki zdobytemu doświadczeniu, a także współpracy z cenionymi na rynku materiałów wykończeniowych producentami, jest w stanie dostarczyć Klientom produkty spełniające ich indywidualne oczekiwania. W ofercie posiadamy zarówno dobrze odbijające światło żaluzje aluminiowe jak i eleganckie i bardzo stylowe rozwiązania drewniane.

Wybór konkretnego rozwiązania powinien być uzależniony od funkcji pomieszczenia, w którym ma się znaleźć oraz jego wystroju. Proponujemy Państwu produkty posiadające różne szerokości lameli, które można zamontować zarówno do ramy okiennej jak i ściany czy sufitu. Zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi oferowanych przez nas wyrobów, a także dostępną kolorystyką.

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49