Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Wystrój okien

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Klientów przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę osłon przeciwsłonecznych, dzięki którym w naszym katalogu znajdą Państwo rozwiązania dedykowane zarówno budynkom mieszkalnym jak i komercyjnym. Warszawska firma Plastpol proponuje swoim Klientom osłony na okna w postaci takich rozwiązań jak:

Poszczególne modele osłon różnią się między sobą systemami mocowań, stopniem możliwego zaciemnienia, a także parametrami użytkowymi. Dzięki oferowanym przez nas produktom wykończeniowym, okna zyskują nowy wygląd oraz stają się integralnym elementem wystroju pomieszczenia. Z kolei szeroka oferta kolorystyczna pozwała na dopasowanie rolet, żaluzji bądź plis do praktycznie każdej aranżacji i odcienia dominującego we wnętrzu.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia funkcjonalnych osłon okiennych znajdujących się w naszym katalogu oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku pojawiających się pytań.

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49