Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Parapety wewnętrzne

W odróżnieniu od tych umieszczonych na zewnątrz budynku, parapety wewnętrzne nie muszą odprowadzać wody deszczowej i nie są w takim stopniu narażone na działanie warunków atmosferycznych, pełnią więc nieco bardziej ozdobną niż użyteczną funkcję. W niektórych mieszkaniach służą one jako dodatkowe półki, a wielbiciele kwiatów najczęściej ustawiają na nich swoje domowe plantacje, dając roślinom lepszy dostęp do światła.

Prezentowane w naszej ofercie parapety wewnętrzne zróżnicowaliśmy pod względem tworzyw, z których są wykonane. Wśród naszych propozycji znajdują się aranżacje z naturalnego kamienia, konglomeratu, a także PCV imitującego marmur lub drewno. Każdy z tych materiałów dostępny jest w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możliwe będzie dopasowanie parapetów do wystroju pokoju. Dokonując wyboru najlepszej opcji warto wziąć także indywidualne cechy każdego z tworzyw, takie jak podatność na zarysowania, możliwość matowienia i powstawania przebarwień, a także łatwość montażu i czyszczenia.

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49