Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Parapety

W prezentowanej ofercie znajdują się parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne, które stanowią nieodzowny element wykończenia każdego okna. Wykonane z wytrzymałych tworzyw nie tylko świetnie się prezentują, ale pozostają również odporne na działanie czynników atmosferycznych czy uszkodzeń mechanicznych. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej odpowiadającej barwom popularnym w stolarce okiennej. Dzięki swej strukturze pozostają łatwe w czyszczeniu. Nie zniekształcają się i nie tracą swych walorów mimo oddziaływania promieni UV lub wilgoci.

Modele wewnętrzne dostępne w naszej ofercie:

  • komorowe PCV (polichlorek winylu),
  • konglomerat marmurowy (marmurowe odłamki skalne),
  • marmur naturalny.

Posiadamy również parapety zewnętrzne wykonane z wytrzymałej stali. Oprócz wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne wyróżniają się estetycznym wykończeniem. Sprawdzą się przy oknach wykonanych z drewna, plastiku i PCV. Do niewątpliwych zalet tego modelu należy niewielka cena połączona z wysoką jakością wykonania.

Nasze parapety zewnętrzne i wewnętrzne to doskonały wybór dla efektownego wykończenia stolarki okiennej. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49