Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Salamander

Okna Salamander - Warszawa

Okna Salamander cenione są przede wszystkim za swoje parametry izolacyjne, ale także za atrakcyjny wygląd. Kolor ram i skrzydeł wybrać można z palety obejmującej ponad 40 odcieni, nie tylko gładkich, ale również imitujących strukturę drewna. Producent oferuje ramy o zarówno geometrycznych, jak i zaokrąglonych krawędziach.

Wielokomorowa budowa profili pozwala znacząco ograniczyć straty ciepła w pomieszczeniu. Wśród prezentowanych przez nas wyrobów marki Salamander znalazły się wersje pięcio- oraz sześciokomorowe o różnych grubościach. Uniwersalna konstrukcja ram umożliwia zastosowanie dowolnego rodzaju oszklenia, co również pozwoli znacząco podnieść skuteczność izolacji termicznej i akustycznej. Dodatkowym wyposażeniem są metalowe wzmocnienia oraz wytrzymałe i odporne na uszkodzenia okucia – dzięki nim okno będzie stabilne i praktycznie niemożliwe do sforsowania dla włamywacza. Właściciele mieszkań, w których zastosowano profile Salamander docenią także łatwość utrzymania ich w czystości.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49