Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Ekosun

Okna Ekosun - Warszawa

Sześciokomorowa budowa profili EkoSun sprawia, że powszechnie są one wykorzystywane w budownictwie energooszczędnym. Unikalna konstrukcja gwarantuje nie tylko skuteczną izolację termiczną, ale również zdolność tłumienia hałasów. Duża szerokość zabudowy (70mm) pozwala na wykorzystanie w nich zróżnicowanego przeszklenia, także pakietów trzyszybowych. O ich stabilność zadbają trwałe uszczelki, wykonane z nowoczesnego polimeru TPE. Dodatkowo okna wyposażone są w szczelne i wytrzymałe okucia, które posiadają zaczepy antywłamaniowe, chroniące przed wyważeniem z zewnątrz, a także ułatwiającą użytkowanie blokadę błędnego położenia klamki.

Okna EkoSun cenione są nie tylko za swoją energooszczędność i dużą wytrzymałość, ale także za potencjał aranżacyjny. Unikalna konstrukcja ram pozwala na tworzenie okien o niestandardowych kształtach oraz w różnorodnej kolorystyce. Indywidualnie dopasować można również barwę rdzenia (do wyboru brązowy, karmelowy i biały), a nawet uszczelek (czarne lub szare).

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49