Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Okna drewniane

Od okien drewnianych oczekuje się przede wszystkim jak najlepszej ochrony przed hałasem i utratą ciepła, nie brakuje odbiorców, którzy nie mają wątpliwości, co do tego, że równie duże znaczenie ma w ich przypadku atrakcyjność wizualna. Jeśli osoby takie są mieszkańcami warszawy lub jej najbliższych okolic, możemy zaprosić je do odwiedzenia naszej firmy i zapoznania się z przygotowaną ofertą. Jednym z jej znaków rozpoznawczych jest obecność okien drewnianych – bezpiecznych, solidnych, a jednocześnie odznaczających się szlachetnym, naturalnym wyglądem.

Tanie okna drewniane, które chcemy Państwu zaproponować zwracają na siebie uwagę już po od pierwszego kontaktu z nimi. Nie może być jednak inaczej. Warszawa jest miastem, w którym panuje duża konkurencja, staramy się więc wyróżniać się jakością na tle firm o profilu zbliżonym do naszej. Właśnie dlatego polecane przez nas rozwiązania są wykonane z drewna mahoniowego, dębowego i sosnowego. To właśnie te gatunki są uznawane za najbardziej wartościowe przez samych nabywców, my zaś możemy potwierdzić, że w sprzedaży dostępne są tylko te, które cieszą nie tylko starannością wykonania, ale również wysokimi parametrami technicznymi.
Nie zapominamy również o tym, że klient, który kupuje okna drewniane, nie czuje się wcale przekonany sami zapewnieniami sprzedawcy. Właśnie dlatego polecane przez nas rozwiązania spełniają standardy europejskie i restrykcyjne normy. Każde okno jest testowane jeszcze przed włączeniem go do naszej oferty sprzedażowej, potencjalny klient może mieć więc pewność, że sięga po rozwiązania, które nie mają sobie równych na rynku.

Okna drewniane cieszą się duża popularnością również dlatego, że charakteryzuje je ponadczasowe piękno. Staramy się zatem, aby naszą ofertę wyróżniała szeroka gama kolorystyczna i wzornicza. Dzięki temu okna naszej firmy zna cała Warszawa, pojawiają się bowiem zarówno w nowych budynkach, jak i w tych, które właśnie są odnawiane, aby przywrócić im dawny blask. Każdy klient może liczyć nie tylko na zrozumienie dla swoich indywidualnych potrzeb, ale i na fachową pomoc.


Okna drewniane SOFT-LINE

Charakterystyczną cechą profili Soft-line są zaokrąglone krawędzie listwy przyszybowej, a niezwykle gładka powierzchnia umożliwia pielęgnację i utrzymanie ramy okiennej w czystości. Trwałość powłoki lakierowanej podnoszą zaokrąglone krawędzie, a drewno barwione jest na kilkanaście kolorów według upodobań Klienta. Dodatkowo zabezpieczane jest wodoodpornymi i ekologicznymi lakierami.
Okna drewniane RETRO

Okna drewniane Retro to profil o klasycznych krawędziach listwy przyszybowej. W opcji Standard mają Państwo możliwość dobrania jednego z kilkunastu kolorów. Zabarwione elementy drewniane powlekane są ekologicznymi lakierami i wyposażone są w komorowy zestaw szybowy o niezwykle korzystnych parametrach przenikalności cieplnej. Okna te charakteryzuje również wysoki współczynnik dźwiękochłonności.


Klamki


Oferujemy klamki w kilku wersjach kolorystycznych, które w standardzie mają blokadę błędnego położenia oraz klamki z możliwością zamknięcia na klucz.

klamkii.jpg


Termookapniki


Termokapniki w oknach drewnianych pełnią funkcję zabezpieczającą ramy okienne przed czynnikami atmosferycznymi. Odprowadzają wody opadowe poza ramy okienne, chroniąc tym samym całość konstrukcji przed wilgocią.

nawiewniki.jpgOkucia

Okucia obwodowe firmy Siegenia, które umożliwiają dzięki odpowiedniemu wypozycjonowaniu klamki rozszczelnienie okna. Zapewnia to stały dopływ powietrza do pomieszczenia, przez co zapobiega skraplaniu się pary wodnej w jego wnętrzu. Pod względem montażu okucia Siegenia są najlepszym rozwiązaniem dzięki obróbce na luźnym ramiaku, regulacji 3D oraz dzięki symetrycznemu obrazowi wierceń. Kolejna korzyść to możliwość pracy z węższymi profilami oraz wysoka funkcjonalność i żywotność. Dodatkowo na życzenia Klienta można zamontować okucia antywłamaniowe.


Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49