Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Avantgarde

Okna Dobroplast - Warszawa

W tej kategorii prezentujemy okna Dobroplast. Dobroplast to jeden z najnowocześniejszych producentów stolarki okiennej w naszym kraju. Wyroby te spełniają wszystkie wymogi nowoczesnego budownictwa pasywnego i energooszczędnego i wielokrotnie nagradzane były laurami konsumenckimi.

W zależności od modelu okna Avantgarde mogą posiadać przekroje o ilości komór od czterech do siedmiu, co bezpośrednio przekłada się na wysoką izolacyjność termiczną i redukcję hałasów z otoczenia. Wysokogatunkowe PVC użyte do produkcji nie zawiera ołowiu, dzięki czemu nie zagraża zdrowiu i nie jest szkodliwe dla środowiska. Jest też odporne na zabrudzenia i skutecznie opiera się działaniom czynników atmosferycznych, dzięki czemu na wiele lat zachowuje swój atrakcyjny wygląd.

Dzięki stalowym kształtownikom rama jest sztywna i wytrzymała, co wydłuża żywotność okna i zabezpiecza je przed sforsowaniem. O stabilne umocowanie szyb dbają nie rzucające się w oczy uszczelki. Nowatorskie i modne kształty w połączeniu z możliwością dostosowania koloru daje profilom Avantgarde duże możliwości aranżacyjne.

Poniżej najbardziej popularne okna Dobroplast. Wybierz okno dla siebie.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49