Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Okna plastikowe PCV

Bez względu na to, czy w centrum naszej uwagi znajdują się okna aluminiowe, okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, czy też okna PCV, ich wybór musi być przemyślany. Tylko zakup produktów wysokiej jakości jest przecież w stanie zapewnić zarówno odpowiednią izolację termiczną, jak i akustyczną. Bez względu jednak na to, czy przedmiotem zakupu mają być okna dachowe, czy też montowane w salonie lub sypialni, skorzystanie z naszej oferty jest dobrym wyborem.

Dlaczego właśnie nasze okna PCV?

Powodów jest co najmniej kilka, jednym z najważniejszych jest zaś charakterystyczna dla nas troska, aby funkcjonalność zawsze szła w parze z atrakcyjnością wizualną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że stolarka okienna przesądza nie tylko o wrażeniu, jakie wywołuje wnętrze budynku, ale i jego fasada, staramy się więc, aby okna były wykonane z dużą starannością, a tym samym – aby można było spoglądać na nie z przyjemnością. Jednocześnie mamy na uwadze to, że nasi Klienci mają różne potrzeby, staramy się więc zaproponować im okna PCV wykonane ze zróżnicowanych technicznie profili.

Nasz asortyment jest bardzo zróżnicowany, a ponieważ siedzibą naszej firmy jest Warszawa, nieustannie musimy go rozbudowywać już choćby po to, aby stale wyprzedzać przynajmniej o krok konkurentów. Nie ograniczamy się zatem do okien z PCV stawiając również na stolarkę drewnianą, drewniano-aluminiową oraz na okna aluminiowe o zróżnicowanych rozmiarach i utrzymane zarówno w bardziej, jak i w mniej standardowej kolorystyce.

Dużą wagę przywiązujemy również do zgodności polecanych przez nas rozwiązań z najnowszymi technologiami. Klienci mogą liczyć na okna PCV energooszczędne i bardzo solidne, nasze produkty z powodzeniem można więc uznać za zakupy, których dokonuje się po to, aby cieszyć się nimi przez wiele lat. Sporą grupę stanowią też okna o nietypowych kształtach, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że odbiorcy mogą mieć oryginalne pomysły aranżacyjne, którym warto wychodzić naprzeciw. Zapoznając się z naszą ofertą można zatem przekonać się o tym, że choć Warszawa jest w stanie polecić wiele firm oferujących okna, jedynie ich niewielki odsetek może konkurować z nami.

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49