Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Aluplast

Okna Aluplast - Warszawa

Firma Aluplast założona została w Niemczech, w roku 1982 i od tego czasu wprowadziła swoje spółki na wiele europejskich rynków, w tym także na polski. Produkowane przez nią trwałe profile okienne z PVC są powszechnie wykorzystywane w budownictwie pasywnym.

Okna Aluplast z linii Ideal, które znajdą Państwo w naszej ofercie, posiadają ramy zbudowane z pięciu lub sześciu komór, dzięki czemu charakteryzują się wysoką izolacyjnością ciepła oraz pozwalają na wygłuszanie dźwięków. Szyby ustabilizowane są za pomocą dyskretnych uszczelek i zabezpieczone przed samoczynnym pękaniem. Powierzchnia przeszkleń jest na tyle duża, by zapewnić każdemu pomieszczeniu odpowiednie naświetlenie, a dodatkowym usprawnieniem antywłamaniowym będzie system szerokich i stabilnych zaczepów.

Elegancki i nowoczesny kształt profili podnosi atrakcyjność wizualną okien. Dodatkową zaletą okien Aluplast jest możliwość dostosowania koloru listwy przyszybowej do aranżacji wnętrza i wybrania jednej z dostępnych w szerokiej palecie opcji.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49