Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Okna aluminiowe

Nowoczesny wygląd i duży potencjał aranżacyjny sprawiają, że okna aluminiowe na dobre zadomowiły się w architekturze nie tylko budynków publicznych, ale coraz częściej także domów mieszkalnych. Z powodzeniem tego typu rozwiązanie zastosować można także w przeszklonych witrynach, ścianach działowych, czy niemal każdego typu drzwiach. Aluminium jest niezwykle podatne na profilowanie, dzięki czemu możliwe jest tworzenie ram o wymyślnych i skomplikowanych kształtach.

Mimo, iż okna aluminiowe wykonane są z metalu i mogą wydawać się zimne w dotyku, okna te nie ustępują pod względem energooszczędności rozwiązaniom z drewna, czy PCV. Zawdzięczają to wykorzystaniu dodatkowych materiałów termoizolacyjnych, a także specyficznej, komorowej budowie.

W odróżnieniu od tradycyjnych ram, okna aluminiowe są odporne na działanie wilgoci oraz promieniowania UV, a także skutecznie opierają się pleśni, grzybowi i nie porastają mchem. Utrzymanie ich w czystości również nie jest skomplikowane, wystarczy unikać detergentów zawierających ocet i kwasy.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49