Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Drzwi przeciwpożarowe

Jednym z najważniejszych zabezpieczeń, o jakie należy zadbać w każdym budynku, jest odpowiednia ochrona na wypadek pożaru. Podstawą każdej drogi ewakuacyjnej powinny być solidne drzwi, które zatrzymają dym oraz płomienie i dadzą przebywającym w środku osobom więcej czasu by bezpiecznie wydostać się na zewnątrz. Na tego typu rozwiązanie decydują się nie tylko biurowce oraz obiekty użyteczności publicznej, coraz częściej montuje się również w domach mieszkalnych, zwłaszcza w kotłowniach i pomieszczeniach, w których przechowywany jest opał. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy funkcjonalne i solidne skrzydła, które skutecznie powstrzymają rozprzestrzenianie się ognia. Wszystkie modele zamontować można zarówno w wersji pojedynczej jak i podwójnej.

Gwarancją skuteczności prezentowanych w naszej ofercie drzwi przeciwpożarowych jest ich unikalna, solidna konstrukcja. Gęsta wełna mineralna, która stanowi wypełnienie, jest całkowicie niepalna, jednocześnie pozostaje dość lekka, dlatego otworzenie skrzydła nie wymaga dużego nakładu sił i poradzi sobie z nim nawet dziecko. Całość okuta jest ocynkowaną blachą, która w zależności od modelu może mieć różną grubość. O stabilność dbają stalowe ościeżnice, w których umieszczone są uszczelki pęczniejące. Pod wpływem wysokiej temperatury zwiększają one swoja objętość, dzięki czemu są w stanie zapobiec przedostawaniu się płomieni oraz szkodliwego dymu. Dodatkowym wyposażeniem naszych drzwi przeciwpożarowych są zamki o specjalnej konstrukcji oraz antyzaczepowe klamki, a także zawiasy, dzięki którym skrzydło będzie domykać się samo. Choć w tym przypadku funkcjonalność jest dużo bardziej istotna od wyglądu, warto zauważyć, iż proponowane przez nas modele prezentują się estetycznie.

Solidne drzwi przeciwpożarowe chronić będą nie tylko przed ogniem. Prezentowane w naszej ofercie modele posiadają specjalne zabezpieczenia zapobiegające wyważeniu, dzięki czemu stanowić będą dodatkową ochronę budynku przed włamaniem.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49