Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Drzwi drewniane

Są jednym z najważniejszych zabezpieczeń domu, chronią przed chłodem oraz wiatrem i mają kluczowe znaczenie dla jego wydajności grzewczej. Prezentowane w naszej ofercie drewniane drzwi będą solidną, a zarazem niezwykle estetyczną wizytówką mieszkania. W ofercie posiadamy skrzydła wejściowe oraz modele do zamontowania wewnętrznego, zarówno klasyczne jak i łamane oraz przesuwne. Kolor i rodzaj przeszkleń wybrać można spośród kilkudziesięciu dostępnych opcji i w ten sposób dokładnie dopasować stolarkę do wystroju.
Dzięki wykonaniu z wysokogatunkowego drewna proponowane przez nas drzwi nie tylko nabierają szlachetnego wyglądu, ale przede wszystkim są trwałe i wytrzymałe. Zewnętrzną warstwę stanowi wodoodporna sklejka, która zapobiega wnikaniu wilgoci. O stabilne osadzenie skrzydeł dbają innowacyjne zawiasy oraz ościeżnice. Taka konstrukcja zapewnia naszym produktom bezproblemowe użytkowanie przez długie lata i daje gwarancje, że dom będzie odpowiednio zabezpieczony przed włamaniem czy utrata ciepła.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49