Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Drzwi

Szeroki wybór drzwi stalowych, drewnianych i przeciwpożarowych został podyktowany troską o Klientów poszukujących solidnych i zarazem estetycznych rozwiązań. W ofercie posiadamy wiele modnych, chętnie wybieranych modeli, które wyróżniają się stylowym, precyzyjnym wykończeniem, a także zastosowanymi udogodnieniami technicznymi.

W naszej ofercie czekają na Państwa drzwi drewniane (wewnętrzne i wejściowe) dostępne w bogatej odsłonie wzorów oraz kolorów. Umożliwiamy w ten sposób dobór idealnego rozwiązania dla domu, a także stworzenie stylowej przestrzeni mieszkalnej. Nasza propozycja obejmuje również drewniane konstrukcje przesuwne i łamane.

Współpracujemy z najlepszymi producentami w branży, dzięki czemu w naszej ofercie znajdują się również solidne drzwi przeciwpożarowe firmy Padilla oraz modele stalowe firmy WIKĘD. Oba rodzaje wyróżniają się wysoką wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Wzmocniona struktura modeli ppoż. oraz stalowych stanowi dodatkową ochronę budynku przed włamaniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru idealnego rozwiązania.

wzory drzwi

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49