Zobacz nasze promocje Każdy klient poza upustem może wybrać... Promocje

Bramy

W prezentowanej ofercie znajdą Państwo solidne bramy garażowe firmy Hormann oraz PORTOS – modele rolowane, uchylne i segmentowe. Stanowią doskonałe rozwiązanie podczas wykańczania budynków posiadających garaż.

Zachęcamy do wyboru solidnych i sprawdzonych rozwiązań, dostępnych w szerokiej gamie wzorów ze stali bądź drewna. Do najczęściej spotykanych modeli należą łatwe w obsłudze bramy uchylne. Są często montowane w domach jednorodzinnych. W tym przypadku niska cena idzie w parze z wysoką jakością wykonania, z tego powodu jest to więc chętnie wybierana opcja.

Do nieco wygodniejszych rozwiązań należą bramy rolowane. Nie tylko zapewniają bezpieczeństwo i są łatwe w obsłudze, ale dodatkowo pozwalają na znaczną oszczędność miejsca w przestrzeni garażowej – całość konstrukcji mieści się w podwieszonej pod sufitem kasetce.

W ofercie znajdują się również nowoczesne modele segmentowe, coraz chętniej wybierane przez Klientów ceniących wygodę oraz wytrzymałość drzwi tego typu, które otwierają się automatycznie dzięki zastosowanym udogodnieniom technicznym.

bramy0uchylne.jpg

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Współpracujemy z firmami:

P.P.H.U. Plastpol © 2016,    Al. Krakowska 80,    05-090 Warszawa-Raszyn,    woj.mazowieckie,     tel.: 227162155,     NIP: 525 116 73 49